Crazy 7

Crazy 7

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Crazy 7 za darmo

W dzisiejszych czasach trudno jest już znaleźć grę, która pokazałaby, jak wyglądały pierwsze, najprostsze automaty do gier. Praktycznie wszystkie pojawiające się sloty są niezwykle zaawansowane zarówno pod względem technicznym, jak i rozgrywki. I właśnie dlatego warto zastanowić się nad możliwościami, jakie dają takie gry jak Crazy 7 automat. W końcu RTP często jest na tym samym poziomie – bez względu na możliwości rozgrywki i wynosi aż 96,02% dla tak prostej gry. Co to może oznaczać? Że twórcy z Playtech wykonali kawał dobrej roboty i stworzyli bardzo dynamiczny, klasyczny slot 77777.

Gra nie wyróżnia się niczym szczególnym, jeżeli chodzi o tematykę rozgrywki. Jest bardzo prosta i wszystko obraca się wokół tytułowych szalonych siódemek. Dlatego dosłownie wszędzie pojawia się ta szczęśliwa liczba. Nawet wszystkie symbole, które pojawiają się na ekranie to siódemki. W takim wypadku każda trafiona kombinacja, po prostu musi być szczęśliwa.

Na naszej stronie każdy może przetestować tę grę w wersji demonstracyjnej. Wystarczy ją uruchomić, a Crazy 7 za darmo włączy się jako domyślna wersja. Gracz otrzyma sporą pulę pieniędzy i może bawić się w ten sam sposób, co w kasynie. Jedyną różnicą są pieniądze, których nie można wypłacić. Dlatego ta wersja pełni głównie funkcję poznawczą i zapewnia pełny wgląd we wszystkie możliwości slotu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie się do rozgrywki w kasynie na prawdziwe pieniądze.

Charakterystyka slotu Crazy 7

Automat do gier prezentuje jeden z najprostszych formatów rozgrywki, jaki można stworzyć. Ma trzy bębny, na których losują się trzy miejsca. W ten sposób wygrane formują się na jednej linii wygrywającej, biegnącej poziomo przez środek. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że Crazy 7 gra charakteryzuje się pewną innowacją. Może zdarzyć się tak, że bęben wylosuje miejsce pomiędzy dwoma kolejnymi symbolami na bębnie. Szansa, że na jednym z bębnów pojawi się puste pole, wynosi około 50%. W takiej sytuacji wygrana nie może zostać trafiona. Twórcy jednak rekompensują to bardzo małą liczbą różnych symbol. Jest ich zaledwie 3.

Zwrot pieniędzy do graczy wynosi tutaj 96,02%, co jest wystarczającym zapewnieniem, że Crazy 7 automat do gry może zapewnić wysokie wygrane. Zakład za pojedynczy spin wynosi tutaj od 0,03 do 15. Twórcy zrezygnowali z funkcji bonusowych, skupiając się przede wszystkim na kombinacjach z symboli. Nie zdecydowano się nawet na standardy wygodnej rozgrywki, jak funkcja Gamble, czy automatyczna gra, co nawet biorąc pod uwagę rok wydania gry (2010), wydaje się dziwnym pomysłem.

Rozgrywka na  Crazy 7

Klasyczna gra o tak prostym charakterze rozgrywki nie ma wielkiego pola do popisu, jeżeli chodzi o oprawę wizualną. Mimo wszystko warto oddać Playtech honor, bo stworzenie takie klasyka i zaopatrzenie go w grafikę, która podoba się nawet kilkanaście lat po premierze, to prawdziwy wyczyn. Crazy 7 online jest grą, która po prostu musi się podobać. Nie ma tutaj miejsca na nic lepszego, a to, co zostało zaprezentowane, spełnia nawet dzisiejsze standardy. Symbole, interfejs oraz tło mają bardzo dobry, oryginalny projekt, który przetrwał próbę czasu.

Grę obsługuje się z poziomu bardzo prostego i czytelnego interfejsu, który został umieszczony na dole ekranu. Można z niego odczytać wysokość aktualnego zakładu lub wygraną (jeśli się trafi). Zaledwie cztery przycisk zostały rozmieszczone i przedstawione w  taki sposób, że każdy z pewnością natychmiast domyśli się, do czego służą:

  • INFOuruchamia zakładkę z tabelą wypłat.
  • „-”zmniejsza wartość zakładu.
  • „+”zwiększa wartość zakładu.
  • SPINrozpoczyna losowanie symboli na bębnach.

Na początku warto zajrzeć w sekcję INFO, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o działaniu gry. Pomimo tego, że automat jest wyjątkowo prosty, to jeżeli w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, to zawsze warto najpierw uruchomić Crazy 7 bez rejestracji, bez depozytu i zapoznać się z tabelą wypłat.

Potencjalne wygrane oraz promocje w Crazy 7

Wygrane w tej grze formują się na klasycznych zasadach – od lewej do prawej. Żeby automat przyznał dowolną nagrodę, należy zgromadzić przynajmniej trzy ikony na linii. W tym przypadku zasady te są bardzo proste, bo występuje zaledwie jedna kombinacja, a symboli jest zaledwie trzy.

Twórcy nie zdecydowali się na żadną funkcję specjalną i skupiają się wyłącznie na standardowych kombinacjach, które zapewniają naprawdę przyzwoite nagrody. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że jedną z możliwych kombinacji jest trafienie trzech dowolnych siódemek na linii. Jako że wszystkie symbole są siódemkami, zadanie wydaje się banalnie proste. Pozostaje jedynie kwestia 50% szansy niewylosowania żadnego symbolu na każdym z trzech bębnów. Prawdopodobieństwo, że uda się wylosować trzy siódemki wynosi 16%. Jeżeli będzie miało się trochę więcej szczęścia i uda się trafić trzy takie same symbole, to wygrana będzie naprawdę wysoka. Potencjalne wygrane w Crazy 7 na prawdziwe pieniądze wynoszą.

Symbol Wygrana
(x zakład)
Dowolne siódemki X5
Niebieska siódemka X25
Zielona siódemka X50
Czerwona siódemka X133,33

Crazy 7 – wniosek

Automat Crazy 7 pozwala graczowi przenieść się kilka dekad wstecz i pokazuje, jak kiedyś wyglądała rozgrywka na slotach. Co ciekawe, oprócz zaawansowania technicznego, praktycznie nic się nie zmieniło. Gra zapewnia praktycznie taki sam potencjał do wygrywania jak nowoczesne, niekiedy przytłaczające mnogością możliwości, nowoczesne automaty do gier. Dodatkowo jest dostosowana do dzisiejszych standardów i bardzo prosta w nauce. Niektórzy gracze poszukują na automatach do gier właśnie tej prostoty, która w ostatnim czasie przestała być synonimem tego rodzaju gier losowych. Dlatego, jeżeli ktoś właśnie tego oczekuje od gry, to powinien zapoznać się z naszą wersją Crazy 7 slot demo – w ten sposób z pewnością odpowiednio zapozna się z rozgrywką i przygotuje do zabawy na poważnie.

FAQ

Czy maszyna Crazy 7 jest udostępniana w wersji darmowej?

Oczywiście, że tak. Można w nią zagrać na naszej stronie oraz w każdym kasynie, gdzie jest dostępna.

Czy podczas zabawy w Crazy 7 slot można uruchomić bonus z darmowymi spinami?

W grze nie ma żadnych funkcji specjalnych. Dlatego nie ma możliwości trafienia bonusu z bezpłatnymi obrotami.

Czy gra Crazy 7 umożliwia zabawę na pieniądze?

Wystarczy wybrać odpowiednie kasyno internetowe, zarejestrować konto i włączyć tę grę.

Czy żeby zagrać w Crazy 7, trzeba pobierać dodatkowe oprogramowanie?

Maszyna działa zgodnie z dzisiejszymi standardami i uruchamia się prosto z przeglądarki – bez wymogu dodatkowych działań.